خانه آموزش ارز ها قوانین ورود
قوانین و مقررات

قوانین و شرایط استفاده از صرافی ارز دیجیتال آکوکوین
خدماتی که در سامانه‌های آکوکوین (AKOCOIN) در دسترس شما است توسط شرکت داده پردازان آکوپارس سهامی خاص به شماره ثبت 20081 ارائه می‌شود. شرایط و قوانین ذکر شده در این صفحه شامل همه بخش‌های رسانه‌ها، سامانه‌ها، خدمات، ابزارها، پشتیبانی‌ها و هر آنچه که در وب سایت، اپلیکیشن (برنامک) و سایر بسترهای متعلق به آکوکوین می‌باشد. شما با هر بار استفاده از آکوکوین، در گام اول، کلیه قوانین ذیل را خواهید پذیرفت. در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین آکوکوین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیکی، قانون جرایم رایانه‌ای، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر مقررات حوزه سایبری تدوین شده است. با استفاده از سامانه های آکوکوین، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌شوند. قوانین و مقررات مندرجه ممکن است بسته به شرایط و در طول زمان تغییر یابد، این تغییر در همین صفحه درج و به‌روزرسانی می‌شود. بنابراین با هر بار استفاده از خدمات سایت، کاربر مسئولیت مطالعه و آگاهی قوانین و مقررات را برعهده دارد. در صورت عدم توافق با این شرایط شما قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود. بنابراین، این تفاهم نامه مبنای ارائه خدمات به کاربران گرامی است و کاربران با استفاده از خدمات اکوکوین کلیه شروط و مندرجات این تفاهم نامه را مطالعه و از مفاد آن آگاهی یافته و با پذیرش آن درخواست خدمات می‌نمایند. در هر موردی که ابهامی در خصوص مفاد این تفاهم نامه وجود دارد، کاربران میتوانند با کارشناسان آکوکوین ارتباط برقرار و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایند.

تفاهم نامه

طرفین

این تفاهم نامه فی مابین سایت AKOCOIN.COM که من بعد پلتفرم نامیده میشود از یک طرف و شخص حقیقی و مشتری و عضو سایت که از این به بعد کاربر نامیده می شود از طرف دیگر، منعقد می‌گردد.

موضوع فعالیت

خرید و فروش و معامله ارزهای دیجیتال یا رمز ارز طبق مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران و طبق مقررات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال.

مورد معاملات

ارزهای دیجیتال همانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، کاردانو و غیره می باشد که در کیف پول های مخصوص و ایمن متعلق به پلتفرم نگهداری می شود .

حقوق و تعهدات آکوکوین

رابطه حقوقی آکوکوین با کاربران

کلیه حقوق فکری و معنوی و مالی و مادی برای مالکین پلتفرم می‌باشد و هیچ یک از کاربران هیچگونه سهم یا حصه یا شراکتی در آن نداشته و نخواهند داشت. بدیهی است هیچگونه ادعایی در این زمینه مسموع نخواهد بود.

عملیات قابل ‌پردازش

 • موکدا اعلام می‌شود که هیچ کدام از کاربران حق فسخ معاملات و انتقالات صورت گرفته را ندارد و پس از تایید معامله یا تایید خرید و فروش یا تایید انتقال از سوی کاربر، دیگر تحت هیچ عنوان آن عملیات صورت داده شده، قابلیت برگشت نخواهد داشت. هیچگونه ادعایی در این زمینه از سوی کاربر مسموع نخواهد بود.
 • چنانچه در اثر اشتباهات حسابداری یا نرم افزاری، وجوه یا ارزهای دیجیتالی به حساب کاربر یا سایر اشخاص مرتبط با کاربر واریز شود این حق برای پلتفرم وجود دارد که راسا و به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به اعلام قبلی به کاربر و یا کسب اجازه یا رضایت او اقدام به رفع اشتباه نماید و حساب‌ها را هر آنچه که باید باشد اصلاح نماید. این حق ضمن پذیرش این توافقنامه از سوی کاربر به پلتفرم داده می‌شود.
 • کیف پول آکوکوین صرفاً برای نمایش ارزش دارایی‌های دیجیتال در این سامانه می‌باشد و هیچ ارزش دیگری خارج از این سامانه ندارد
 • سفارش هایی که در طول بیست و چهار ساعت پردازش نشوند و معامله ای برای آن سفارش صورت نگیرد، به صورت خودکار لغو خواهند شد. (در مورد تالارهای معاملاتی)

امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی

 • کلیه دارایی‌های کاربران اعم از پول نقد یا ارز دیجیتال، مورد تضمین پلتفرم است. کاربران این حق را دارند که طبق مقررات اعلام شده در پلتفرم و برابر اعتبار ثبت شده در حساب کاربری آنان، دستور برداشت پول یا ارز دیجیتال را به پلتفرم بدهند. سفارش و دستور برداشت کاربران، از سوی پلتفرم بررسی و پس از تایید اعتبار کاربران، طبق دستور ثبت شده آنان، به حساب ها و آدرس‌های اعلامی، منظور خواهد شد. پروسه برداشت پول و ارز دیجیتال ممکن است زمانبر باشد. مدت تقریبی اجرای دستور برداشت کاربران، در صفحه مقررات پلتفرم اعلام شده است. همچنین خاطرنشان می‌شود عملیات تایید واریزی‌های کاربران به حساب‌های بانکی یا آدرس‌های ارزهای دیجیتال متعلق به پلتفرم، ممکن است زمانبر باشد. پس از بررسی و تایید واریزی‌های کاربران، معادل مقدار پول و ارز دیجیتال واریزشده ، در دارایی حساب کاربران منعکس می‌گردد که پس از آن، کاربر می‌تواند طبق آخرین اعتبار خود اقدام به انجام معاملات خرید و فروش یا برداشت نماید.
 • پلتفرم ضمن اعلام رعایت حریم خصوصی کاربران، این تکلیف را خواهد داشت که همانند کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، تابع مقررات و قوانین باشد. بدیهی است در صورتی ‌که به‌ موجب دستور مقام قضائی و یا مرجع انتظامی فعالیت‌های کاربر غیرقانونی اعلام گردد و یا دستور توقیف وصول شود، حساب کاربری تعلیق و هرگونه فعالیت کاربری و موجودی کیف پول آکوکوین کاربر تا تعیین و تکلیف نهایی مسدود می‌گردد.

تسویه موجودی کیف پول

همواره می‌توانید پول نقد معادل ریال خود را که در کیف پول حساب شماست، دریافت کنید. پلتفرم تعهدی درباره پرداخت سود مربوط برای ریال موجود در کیف الکترونیکی شما ندارد.

اقدامات پیشگیرانه آکوکوین

پلتفرم می تواند مبادله ریال را در شرایط ذیل ممنوع کند و ممنوع شدن و علت آن را به شما اعلام نماید.
 1. اگر درخواست کتبی از محاکم و نهادهای دولتی ارائه شود.
 2. ـ در صورتی که مبلغ مبادله بسیار زیاد باشد.
 3. در صورتی که کاربر مرتکب جرم شده باشد یا مظنون به تملک عواید از محل ارتکاب جرم باشد.
 4. در سایر موقعیتهایی که محدود کردن استفاده از خدمات پرداخت بر اساس سیاست عملیاتی ما ضروری تشخیص داده شود

کارمزد خدمات

تعرفه کارمزدهای کلیه خدمات آکوکوین از جمله انجام سفارشات در صفحه کارمزد و تراکنش‌ها به‌طور مستمر درج و به‌روزرسانی می‌شود که کاربران می‌بایست به طور مستمر کارمزد تعرفه‌ها را بررسی نمایند. پلتفرم حق تغییر دستورالعمل و کمیسیون‌ها و هزینه‌ها و مقررات استفاده از آن را خواهد داشت. این موضوع در خود پلتفرم توضیح داده و اطلاع رسانی می شود و کاربران موظف به مطالعه مطالب اطلاع رسانی شده هستند

اطلاع‌ رسانی و اعلانیه‌ها

 1. الف: کلیه اطلاع‌رسانی‌ها، مکاتبات و اعلانیه‌های در قالب داده ‌پیام به‌صورت الکترونیکی و در بستر حساب کاربری و یا پیامک به شماره همراه کاربر که در سامانه ثبت شده است انجام می‌پذیرد. مکاتبات الکترونیکی کاربر و آکوکوین به عنوان داده پیام قابلیت استناد داشته و به عنوان سند محسوب می‌گردد. ارسال هرگونه اعلان اعم از رسیدها، هشدارها، اخطارها، تذکر و اطلاع‌رسانی به‌صورت الکترونیکی به حساب کاربر و یا پیامک به شماره همراه، معتبر و ابلاغ محسوب می‌شود و کاربر متعهد به بررسی مستمر قسمت پیام‌ها و اعلانات در سامانه آکوکوین خود می‌باشد.
 2. ب: بنابراین کاربر می‌پذیرد صرف ارسال هرگونه اعلان به کاربر از طریق الکترونیکی، ابلاغ به وی محسوب می‌شود و تمام آثار آن را پذیرفته و نمی‌تواند نسبت به مفاد این اعلان‌های ارسالی اظهار بی‌اطلاعی نماید.
 3. ج: در وهله نخست، ارسال ابلاغیه‌ها و اعلانات به صندوق دریافت پیام کاربر در حساب کاربری انجام می‌پذیرد. در صورت حذف حساب کاربری، از طریق شماره همراه کاربر، پیام‌ها ارسال می‌گردد و در صورت عدم امکان ارسال پیامک، در صورت صلاحدید به‌صورت فیزیکی به نشانی کاربر ارسال می‌گردد.
 4. د: برای استنادپذیری درخواست، کاربر می‌پذیرد درخواست‌های خود را به‌صورت مکتوب در قالب داده ‌پیام به‌صورت ایمیلی و یا درج تیکت (چت آنلاین) در حساب کاربری ارسال نماید و در صورت ضرورت صرفاً به شماره تماس‌های پشتیبانی معرفی ‌شده در سایت ارتباط برقرار نماید. در غیر این صورت درخواست‌های کاربر خارج از مبادی اعلام‌ شده مورد پذیرش قرارداد نمی‌گیرد.
 5. ه: در صورت نیاز، مکاتبات و مراسلات فیزیکی به اقامتگاه قانونی کاربر و یا نشانی اعلام ‌شده صورت می‌گیرد. ارسال هرگونه اوراق و ابلاغیه به نشانی اعلام‌شده طبق ماده ۱۰۱۰ قانون مدنی معتبر می‌باشد.

موارد عدم مسئولیت

 1. آکوکوین مسئول خسارات اتفاقی، غیرقابل ‌پیش‌بینی، تبعی و عدم‌النفع در قبال کاربران نیست. مسئولیت آکوکوین محدود به خسارات مستقیم و بلاواسطه‌ایی است که با اثبات تقصیر آکوکوین به کاربران یا اشخاص ثالث وارد شده است. در صورتی ‌که ثابت شود ورود خسارت در نتیجه اهمال، تقصیر و یا نقض تعهدات قانونی یا قراردادی کاربران بوده است آکوکوین تعهدی به پرداخت خسارت نخواهد داشت. همچنین در صورتی‌ که احراز گردد وقوع حالت فورس ماژور یا قوه قهریه باعث ایجاد خسارت گردیده است، آکوکوین از مسئولیت بری خواهد بود.
 2. در صورتی‌ که به دستور مقام قضائی حساب کاربر مسدود یا هرگونه عملیات وی متوقف گردد، آکوکوین مسئولیتی در قبال کاربر نداشته و صرفاً به دستور مرجع قضائی عمل خواهد نمود.
 3. آکوکوین صرفاً معاملات ثبت‌شده در بستر پلتفرم را پردازش و اجرا می‌نماید و هیچ‌گونه اختیار و امکان دخل و تصرف در بستر بلاکچین را ندارد. از همین رو، تحقق کلیه درخواست انتقال و حواله رمزارز به کیف پول‌های رمزارز کاربران، که توسط بستر بلاکچین مربوطه قابل پردازش و یا پذیرش نباشد، تضمین نمی‌گردد.

تاییدات کاربر

 • کاربر صراحتا اعلام می‌نماید در کمال صحت و سلامت جسم و فکر و با اراده کامل و با رضایت قلبی و بدون هیچ‌گونه اکراه یا اجبار، تمامی موارد مندرج در این توافق‌نامه را خوانده و فهمیده و قبول نموده است و رضایت خویش را با تایید گزینه مربوطه، اعلام می‌نماید. بدیهی است حقوق و تکالیف و مسئولیت کاربر پس از عضویت در پلتفرم، دقیقا مطابق با این توافق نامه خواهد بود. تمامی جداول و چارت‌ها و نحوه عملکرد و دستورالعمل‌های استفاده از پلتفرم که در صفحات مختلف پلتفرم ارائه و بارگزاری شده است، جزء لاینفک این توافق نامه می باشد.
 • مسئولیت تمامی معاملات بر عهده خود کاربران می باشد و پلتفرم هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت‌ها و یا ضررهای ادعایی وارد شده بر هیچ کدام از مشتریان نخواهد داشت زیرا تشخیص انجام معامله و نوع و چگونگی و میزان آن بر عهده شخص کاربر می باشد . پلتفرم در این زمینه هیچ گونه دخالت و مسئولیتی نخواهد داشت.
 • چنانچه در اثر فعالیت‌های مشکوک یا غیرمجاز کاربر، تشخیص داده شود که عضویت کاربر مخل امور پلتفرم می‌باشد، پلتفرم می‌تواند به صورت یکطرفه و بدون اعلام و بدون نیاز به قبولی و پذیرش کاربر، عضویت او را به صورت موقت یا به صورت دائمی لغو نماید.
 • هیچکدام از کاربران حق ندارد حساب کاربری خود را به دیگری انتقال دهد. حساب کاربری اشخاص صرفا برای همان شخص ثبت نام کننده و احراز هویت شده، وجود خواهد داشت. مسئولیت استفاده غیرمجاز از حساب کاربری بر عهده شخص کاربر می باشد.
 • کاربر بایستی در هنگام ثبت نام در پلتفرم، حساب بانکی شخص خود را به پلتفرم اعلام نماید، جهت واریز پول کاربر به آن حساب؛ بدیهی است تا وقتی حسابی از سوی کاربر به پلتفرم اعلام نشده باشد و مورد تایید قرار نگرفته باشد، امکان انتقال پول وجود نخواهد داشت. ضمنا انتقال پول صرفا به همان حساب بانکی اعلامی کاربر صورت خواهد گرفت و به هیچ یک از حساب‌های اشخاص ثالث، هیچ مبلغی انتقال داده نخواهد شد. همچنین هیچ شخص ثالثی به غیر از شخص صاحب حساب که عضویت او در پلتفرم به تایید نهایی رسیده است، حق واریز وجه به حساب‌های معرفی شده پلتفرم را ندارد. در صورت اطلاع از این نوع واریزی‌ها، بدون احتساب مبالغ واریزی در کیف پول کاربر، مبلغ واریزی نزد پلتفرم بلوکه خواهد شد که پس از اعلام به کاربر، به شخص واریز کننده عودت داده شود. این عملیات مستلزم صرف وقت ۷۲ ساعت می‌باشد .
 • مسئولیت حفظ کد‌های امنیتی و رمز عبور و نام کاربری و تمامی امور مربوط به حساب کاربری بر عهده شخص کاربر است و پلتفرم هیچ گونه مسئولیتی در قبال افشای این موارد و کد‌ها و رمز‌های امنیتی نخواهد داشت. با توجه به اینکه رمز عبور برای ورود به پلتفرم توسط خود کاربر و به صورت شخصی و محرمانه انتخاب می‌شود، پلتفرم بر این باور است که پس از نوشتن رمز عبور و ورود به پلتفرم، شخص وارد شونده، خود کاربر اصلی و احراز هویت شده است. هیچ ادعایی غیر از این از کاربر پذیرفته نخواهد شد و با توجه به ارسال کدهای یکبار مصرف از طریق پیامک برای تایید انتقال پول و ارزدیجیتال، کلیه دستورات انتقال پول و ارز دیجیتال طبق سفارش شخص وارد شده به پلتفرم، صورت خواهد گرفت؛ بدیهی است که وظیفه محفوظ نگه داشتن رمز عبور و همچنین دستگاه‌های موبایل و سایر دستگاه‌های رایانه‌ای مورد استفاده، بر عهده شخص کاربر است. تمامی انتقالات سفارش شده که به صورت روتین و طبق دستورالعمل استفاده از پلتفرم صورت می‌گیرد، با توجه به تایید کد‌های امنیتی پیامکی ارسالی، به حساب شخص کاربر شناسایی شده پلتفرم منظور می‌گردد و هیچ ادعای خلاف آن مسموع نخواهد بود.
 • کاربر تحت هیچ عنوان حق استفاده از ربات و یا تروجان و ویروس و نرم افزارهای مضر به پلتفرم را نخواهد داشت. چنانچه به این گونه موارد اقدام نماید، حسب‌الامر ممکن است منجر به لغو موقت یا دائمی عضویت او شود. بدیهی است که خسارت‌های وارده از سوی پلتفرم از کاربر مطالبه خواهد شد و تا تسویه حساب کامل و تعیین تکلیف نهایی و قطعی قضیه، کل دارایی او اعم از پول و ارز دیجیتال، در پلتفرم بلوکه خواهد شد.

جبران خسارت

آکوکوین هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص زیان‌ها و خسارت‌های احتمالی ناشی از معاملات کاربران، نوسانات ناشی از تغییر قیمت‌ها و ارز دیجیتال و حتی عدم انتقال رمزارز در بستر بلاکچین نداشته و حداکثر خسارت‌های قابل پرداخت معادل کارمزد خدمات ارائه ‌شده به شخص مدعی خواهد بود. کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد آکوکوین، حق هیچ گونه ادعا، طلب و شکایت از سامانه و اپراتورهای آکوکوین را نخواهد داشت.

قانون حاکم

فعالیت در این پلتفرم تحت قوانین و مقررات حاکم در کشور ایران است. هیچگونه فعالیت غیرمجاز و مخالف با قوانین و مقررات در این پلتفرم صورت نخواهد پذیرفت. قانون حاکم بر این تفاهم نامه و عملیات آکوکوین مطابق بر کلیه قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. در هر زمان که مقررات جدید نسبت به فعالیت رمزارزها منتشر گردد، بر فعالیت‌های کاربران و آکوکوین نیز اعمال خواهد شد.

اصلاح و بروزرسانی

امکان بازنگری و یا اصلاح کلی و یا جزئی این تفاهم نامه در طی زمان وجود دارد و در صورت انجام این امر نسخه بازنگری شده روی سامانه قرار گرفته و از زمان درج، نسبت به همه كاربران عضو، مؤثر خواهد بود. تمامی اشخاصی که تحت عنوان کاربر در این پلتفرم عضویت و فعالیت دارند، مادامی که عضویت آن‌ها برقرار باشد و اقدام به ترک عضویت نکرده باشند، موظف به رعایت قوانین جاری کشور و مقررات تعیین شده در این توافق نامه هستند. فرض بر این است که تمامی کاربران، کلیه جداول و چارت‌ها و کمیسون‌ها و هزینه‌ها و دستورالعمل‌های موجود در پلتفرم را از ابتدا قبول داشته و در ادامه نیز با ادامه عضویت و فعالیت خویش، کلیه اصلاحات بعدی در عناوین و موضوعات مذکور را نیز قبول نموده‌اند. اصلاحات و مطالب ارائه شده در صفحات مختلف پلتفرم، به منزله اطلاع‌رسانی و خاطر‌نشان کردن موضوع به کاربران است. هیچ ادعای جهل به موضوع یا جهل به قوانین و دستورالعمل‌ها و مقررات و مواد مندرج در این توافق نامه از سوی کاربران مسموع نخواهد بود.

حق فسخ و فورس ماژور

چنانچه به واسطه مشکلات ناشی از خرابی شبکه اینترنت محلی یا کشوری، دسترسی به پلتفرم قطع شود، هیچ گونه مسئولیتی متوجه پلتفرم نخواهد بود. پلتفرم هیچگونه مسئولیتی در قبال افزایش یا کاهش و نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال در اثنای قطعی اینترنت و از دسترس خارج شدن پلتفرم، نخواهد داشت. همچنین در صورت بروز حملات سایبری و یا سرقت الکترونیکی و یا هک کردن کیف پول و یا انسداد شبکه و یا توقیف سایت و یا به هر علت دیگر، استفاده کاربران از پلتفرم امکان پذیر نباشد، هیچ گونه ادعای خسارتی از سوی کاربران مسموع نبوده و پلتفرم هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. کاربران به صورت قطعی و غیر قابل برگشت اعلام قبولی نمودند که هیچ حقی در این زمینه نداشته و چنانچه به هر دلیل دعوایی در این خصوص مطرح شود، بدون ادعای مطالبه هیچگونه خسارت و عدم النفع و یا جریمه‌ای ، دعوا را خاتمه دهند. بدیهی است تمامی اقدامات لازم و متعارف برای ایمنی و مراقبت از سرمایه و دارایی و ارز های دیجیتال کاربران از سوی پلتفرم با حساسیت و جدیت کامل صورت خواهد پذیرفت.
 1. تفاهم نامه حاضر تا هنگامی که کاربر از خدمات آکوکوین و شرکت و اپراتورهای آکوکوین از طریق حساب کاربری خود بهره می‌برد، لازم الاتباع است و هر زمان که کاربر اقدام به لغو حساب کاربری نماید، تعهدات تفاهم نامه حاضر فسخ می‌گردد مگر آنچه که به موجب قانون می‌بایست اجرا و رعایت گردد. تبصره: اپراتور آکوکوین می‌تواند در هر زمان با توجه به شرایط مندرج در این تفاهم نامه و تخلف کاربر از تعهدات نسبت به فسخ این تفاهم نامه بدون نیاز به حکم مرجع قضائی و به صرف لغو یا تعلیق حساب کاربری اقدام نماید.
 2. آکوکوین متعهد به ارائه خدمات در بستر سامانه به کاربران است. همچنین آکوکوین حافظ امنیت اطلاعات و سیستم‌های نرم‌افزاری خود می‌باشد. اما حملات سایبری سازمان ‌یافته، ویروس‌ها، تروجان‌ها، کرم‌ها و هرگونه آلودگی سیستم‌های کاربران و یا آلودگی‌های که تاکنون وجود نداشته و یا ناشناخته بوده، دستورات قضائی و فیلترینگ، هرگونه اخلال در شبکه اینترنت داخلی و بین‌المللی، مسدودی حساب، قطعی برق گسترده، سیل، زلزله و هرگونه رخداد طبیعی و انسانی و غیره در سطح کشور و یا بین‌المللی که منجر به تداخل فعالیت آکوکوین خارج اراده وی گردد از موارد فورس ماژور بوده و تا رفع این شرایط خدمات آکوکوین بدون هرگونه مسئولیت قانونی تعلیق می‌گردد.
 3. در صورت حملات هکری، سایبری و ویروس‌ها که منجر به نشر اطلاعات و نفوذ امنیتی در سامانه‌های نرم‌افزاری گردد، به‌ نحوی ‌که فراتر از تدابیر امنیتی استاندارد برای حفظ امنیت باشد، آکوکوین تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات خواهد نمود اما مسئولیتی در قبال آثار خرابکارانه این حملات ندارد.
 4. همچنین در صورت انسداد آکوکوین به دستور مقام قضائی و یا مشکلات فنی سیستم پرداخت کشور تا رفع این انسداد آکوکوین مسئولیتی از جهت پرداخت خسارت به کاربران ندارد.

انحلال و ورشکستگی

 • در هر رویدادی که منجر به توقف فعالیت پلتفرم معاملاتی آکوکوین و یا سامانه‌های آکوکوین گردد به کاربران اطلاع رسانی میگردد تا ظرف مدت شش ماه نسبت به برداشت رمزارز خود از کیف پول آکوکوین اقدام و به کیف پول دیگر منتقل نمایند. در غیر این صورت آکوکوین و اپراتورهای آن هیچگونه دین، تعهد و مسئولیتی در قبال کاربران ندارند و به مثابه اعراض کاربر از دارایی خود محسوب می‌شود.
 • در صورت انتقال قانونی سامانه‌‍‌های آکوکوین به هر شخص حقیقی یا حقوقی دیگر همچنان مفاد تفاهم نامه حاضر پابرجاست و این تفاهم نامه صرفاً با انحلال، توقف فعالیت و یا ورشکستگی اپراتور آکوکوین از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

حل اختلافات

‌و ‌فصل کامل موضوع اختلاف تعهدات طرفین متوقف خواهد شد. هرگونه اختلاف میان کاربر با سایر کاربران آکوکوین ، صرفا با داور مرضی الطرفینی که توسط آکوکوین معرفی می‌گردد حل و فصل خواهد شد و براساس رای قطعی و غیرقابل اعتراض داور آکوکوین نسبت به انجام اقدام لازم، مبادرت نموده و کاربران نیز رای داور مذکور را کاملا پذیرفته و می‌پذیرند آکوکوین بدون تشریفات قضائی نسبت به اجرای رای داور اقدام نماید.

آکو کوین در کنار شماست

در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره 021-91300122 تماس بگیرید، یا شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آکوکوین است